Türkçe Dilinde Gör
Dil Seç
İngilizce Gör
Almanca Gör
Fransızca Gör
Firma Ekle
Firma Ekle
Ücretsiz
Dekorasyon Firmaları, Dekorasyon Firmaları Rehberi
- Lütfen en az 3 harften oluşan bir kelime ile ayarayınız.
Hızlı Ara:  
AnasayfaAnasayfa
Facebook Sayfasına Git
Facebook Sayfasına Git
geri
Tüm Haberler

Dekoratif Çerçeveler

27-Mart-2013
Kategori İkonu Ev dekorasyon firmaları  
Kategori İkonu Ofis dekorasyon firmaları  
Masaüstü çerçeve Çerçeve eski zamandan bu yana resimlerimizi, fotoğraflarımızı sergilemek için kullandığımız bir dekoratif malzemeydi. Eski dönemlerde daha çok barok ve klasik düz modellerinin olduğu çerçeveler günümüzde çok daha farklı dizaynlarda üretilmektedir. Masa üstü kullanılabileceği gibi duvar dekorasyonu için de ideal bir üründür.

Klasik, modern, barok, asimetrik, film şeridi, 3 boyutlu gibi birçok çerçeve seçeneğine rahatlıkla ulaşabiliyoruz artık. Evinizin veya ofisinizin genel konseptine uygun çerçeveleri renk ve tasarımsal olarak belirleyebilir, hem hatıralarınızı sergileyip hem de yaşadığınız mekana hoş bir dokunuş sağlayabilirsiniz. Ya da dekoratif aynalarınız üzerinde kullanabilirsiniz.

Bunun dışında çerçevenizi boş olarak da kullanbilirsiniz. Modern akımın bir etkisi olan bu modada özellikle vintage tarza sahip çerçeveler renkli duvar veya desenli duvar kağıtları üzerine asılıyor boş halde asılıyor. Farklı boyutlarda astığınız çerçevelerle duvarınızda bir dekorasyon konsepti yaşatabiliyorsunuz.

Dekoratif bir ipucu: Boş çerçevenizi duvara yerleştirin. Daha sonra çerçevenin içine, ortasına denk gelecek şekilde biblo, yapma çiçek, kelebek gibi objeleri monte edin. Duvara objenin ağırlığına göre sıcak silikon, çivi veya yapışkan kullanarak monte işlemini tamamlayabilirsiniz. Bir veya birden fazla, değişik boyutlarda sergilediğinizde çok şık bir duvar dizaynı yakalayacaksınız.
1
2
3
4
5
6
7
Masaüstü çerçeve

"Dekoratif Çerçeveler" İçin 0 Yorum Yapılmış.

Yorum Yapabilirsiniz
Birinci Reklam, Balgat reklam, Çankaya reklam, Çukurambar reklam
Toplam kayıtlı firma: 1983
kontrol panel
Blogger Sayfamız
Alexa Bilgilerimiz
#Anasayfa   -Hakkımızda   -İletişim   -Reklam   -Site Bilgi
Kazım Karabekir Cad.7/47-36 İskitler / ANKARA bilgi@dekorasyonfirmalari.com
Yandex.Metrica
Tüm hakları saklıdır.2009 - 2015
Bu sitede patent hakları satın alınmış fotoğraflar kullanılmıştır.Bunları kopyalayanlar yasal sorumluluk altına girerler.
Web sitemizde yayımlanan içerik özgün içerik olup kaynak gösterilerek dahi kopyalanması yasaktır.Kopyalayandığı tespit edildiği anda yasal işlem başlatılacaktır
Birinci Reklam®
Süs Atölyesi®