Türkçe Dilinde Gör
Dil Seç
İngilizce Gör
Almanca Gör
Fransızca Gör
Firma Ekle
Firma Ekle
Ücretsiz
Dekorasyon Firmaları, Dekorasyon Firmaları Rehberi
- Lütfen en az 3 harften oluşan bir kelime ile ayarayınız.
Hızlı Ara:  
AnasayfaAnasayfa
Facebook Sayfasına Git
Facebook Sayfasına Git
google
google
 Tüm Antalya Cephe Kaplama Firmaları   
 Antalya - Merkez Firmaları  

SNOWPOR İÇ VE DIŞ DEKOR ÜRÜNLERİ


Cephe kaplama, Cephe giydirme, İzolasyon malzemeleri, Isı yalıtım malzemeleri, Antalya cephe kaplama malzemeleri firması

Yetkili Kişi
:
Kaan ŞENER 
Adres
:
Ermenek Mah. 2459 Sok. Nevriye İş Merk. No:5/A Merkez / ANTALYA
Telefon
:
0242.349 10 15
Fax
:
0242.349 32 40
Gsm
:
-
Web Adresi
:
Mail Adresi
:
FİRMA HAKKINDA

SNOWPOR SÖVE ; Antalya Organize Sanayi 1.Bölgede toplamda 7000m2 arazi üzerine kurulu 4000m2 kapalı alana sahip Türkiyenin en büyük söve ürünleri üreticilerinden biridir. Kent Şirketler grubunun bir markası olan Snowpor Söve , sadece söve ürünleri imalatı yapmamaktadır. Söve ürünlerinin dış cephede uygulamasınıda birebir üstlendiği gibi 2012 Yılı içerisinde bünyemize katacağımız yeni strafor makinalarımızla Antalyada Eps Strafor imalatı yapan 3. firma olarak Türk inşaat sektörüne hizmetini genişletecektir.

Söve ürünlerinin teknik özellikler ve binalarınıza katacağı değer hakkında detaylı bilgileri yine uzmanlarımız tarafından hazırlanmış olan arşivdeki dökümanlarımızdan web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Böylelikle binalarınıza söve uygulaması yaptırmadan önce söve ürünlerini seçerken ve söve ürünlerinin modelleri ve fiyatlarının farklarını daha net şekilde karşılaştırmız olursunuz.Söve ürünlerimiz ve söve ürün kataloglarımızdan , numunelerimizden ücretsiz olarak alabilmek için lütfen bize ulaşınız.Yine web sitemiz içerisinde söve ürünleri nelerdir söve uygulamalarının binaya ektisi , söve uygulamalarının teknik olarak püf noktaları ve söve fiyatları gibi birçok konuyu web sitemiz içerisinde bulabilirsiniz.

web tasarım

Facebookda Paylaş
Twitterda Paylaş
Bloggerda Bahset
Tekil Ziyaret:   525
ayraç
Çoğul Ziyaret:   542
Birinci Reklam, Balgat reklam, Çankaya reklam, Çukurambar reklam
Toplam kayıtlı firma: 1983
kontrol panel
Blogger Sayfamız
Alexa Bilgilerimiz
#Anasayfa   -Hakkımızda   -İletişim   -Reklam   -Site Bilgi
Kazım Karabekir Cad.7/47-36 İskitler / ANKARA bilgi@dekorasyonfirmalari.com
Yandex.Metrica
Tüm hakları saklıdır.2009 - 2015
Bu sitede patent hakları satın alınmış fotoğraflar kullanılmıştır.Bunları kopyalayanlar yasal sorumluluk altına girerler.
Web sitemizde yayımlanan içerik özgün içerik olup kaynak gösterilerek dahi kopyalanması yasaktır.Kopyalayandığı tespit edildiği anda yasal işlem başlatılacaktır
Birinci Reklam®
Süs Atölyesi®